Domy prodej

Prodává se hala pro chov koní, s obytnou částí, v areálu bývalého mlýna, na samotě u lesa, v katastru obce Habřina na Hradecku ve východních Čechách.
Hala : využitelná plocha k ustájení je celkem 120 m2 v 6. boxech do kterých jsou osazena půlená vrata směrem na cestu. Na druhé straně je po celé délce ulička, veškeré hrazení je odstraněno. V hale je osvětlení dvěma svítidly nad uličkou a dvěma výkonnými sodíkovými výbojkami na štítových zdech. Původně se hala používala pro výkrm prasat.
Příslušenství : k hale patří přípravna, která se dá využít i jako garáž a dále pak jeden pokoj k bydlení, malá kuchyňka a WC se sprchovým koutem. Obytná část se dá využitím přípravny a vybudováním obytného podkroví adaptovat na bydlení standardu malého rodinného domku. (viz. přiložený obrázek možných úprav. Schody do podkroví jsou v pravém horním rohu obrázku, vedle dveří do haly.)
Horní byt

Do objektu je zavedena voda ze studny s vodárnou společnou i pro mlýn. Je zde elektřina 230/400 V s vlastním rozvaděčem a dvojsazbou nočního proudu.
K hale je k pronajmutí cca 1,8 ha pozemků z části louky, ostatní plochy a z části orná.
letV06
Hala i s pozemky jsou k využití od února roku 2020
Cena nemovitosti je 2.000.000,- Kč plus dohodnutá kvartální platba za spotřebu vody. Při podpisu smlouvy o smlouvě budoucí je splatná záloha ve výši 10 % ceny nemovitosti.
Provize RK se neplatí, halu pronajímá majitel kanceláře, kontakt RK mobil: 721 040 060