Domy pronájem

Pronajímá se hala pro chov koní s obytnou částí, v areálu bývalého mlýna, na samotě u lesa, v katastru obce Habřina na Hradecku ve východních Čechách.

Hala  : využitelná plocha k ustájení je celkem 120 m2 v 6. boxech do kterých jsou osazena  půlená vrata směrem na cestu. Na druhé straně je po celé délce ulička, veškeré hrazení je odstraněno. V hale je osvětlení dvěma svítidly nad uličkou a dvěma výkonnými sodíkovými výbojkami na štítových zdech. Původně se hala používala pro výkrm prasat.

Příslušenství : k hale patří přípravna, která se dá využít i jako garáž a dále pak jeden pokoj k bydlení, malá kuchyňka a WC se sprchovým koutem.
Halu lze pronajmout i bez obytné části, třeba jako sklad. Za dveřmi na konci uličky je připraven základ nákladové rampy.
V této variantě by nájemné za halu činilo 6.000,- Kč měsíčně. Lze pronajmout i jednotlivé boxy za 1.000,- Kč měsíčně
Hala

Do objektu je zavedena voda ze studny s vodárnou společnou i pro mlýn. Je zde elektřina 230/400 V s vlastním rozvaděčem a dvojsazbou nočního proudu.

K hale je k pronajmutí cca 1,8 ha pozemků z části louky, ostatní plochy a z části orná.

letV06

Hala i s pozemky jsou k využití od ledna roku 2022

Nájem za celý objekt/měsíčně :  12.000,- Kč + platby za skutečnou spotřebu elektřiny a dohodnutá platba za spotřebu vody.  Kauce : 1x nájemné = 12.000,-Kč,

Provize RK se neplatí, halu pronajímá majitel kanceláře, kontakt RK mobil: 721 040 060